BİZ KİMİZ?

Bist Elektrik, uzun yıllar boyu sektörde edinmiş olduğu tecrübelerin ışığında geniş hizmet yelpazesini müşterileriyle buluşturmaktadır. İstanbul merkezli firma, enerji ve elektrik alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Uluslararası standartları herkes için erişilebilir kılma hedefiyle emin adımlar atan Bist Elektrik; aydınlatma, enerji kabloları, pano otomasyon ve güvenlik sistemleri gereksinimleri bağlamında projelendirme ve uygulama imkanları sunmaktadır.

Bist Elektrik, alanında uzman ekipler ile profesyonel çalışmalar sergilemeye özen göstermektedir. Güvenilir çözüm ortakları ile kaliteli hizmet anlayışını her daim öncelik olarak alan firma, çevre yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere süreç içerisindeki tüm faktörlere üstün duyarlılık göstermektedir. Minimum enerji tüketimi ile maksimum verim elde etmeyi amaçlayan firma, çevresel sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı bir şekilde, ilkelerine uygun ve misyonuna sadık adımlarla sektördeki yerini gün geçtikçe daha sağlam bir hale getirmektedir.


VİZYONUMUZ

Bist Elektrik, enerji sektöründe uygulanabilir çözümler üreten lider bir firma olarak saygın ve güvenilir bir şirket profilini güçlendirme amacı taşımaktadır. Ayrıca, projelerinde sağlamış olduğu başarıları ve kazanacağı yeni başarıları ile müşterilerinin her daim ilk tercihi olarak konumunu korumayı hedef olarak almaktadır. Bunun yanı sıra, Bist Elektrik ekibinin sağlıklı gelişimini hedefleyerek yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden dinamik bir kadro oluşturmayı, aynı zamanda şu an mevcut kadrosunun aktifliği ve enerjisi yardımıyla pozitif imajını sektörde bir marka haline getirmeyi öncelik olarak almaktadır.

Bu noktada, çevre yönetimi ve sürdürülebilirlik terimlerine dikkat çeken Bist Elektrik, sektörde faaliyet göstermekte olan tüm firmaların bu duyarlılığa sahip olması gerektiğini vurgulamakta ve ileri dönem planlarını kısa ve uzun vadede bu ilkeler çerçevesinde planlamaktadır. Aynı zamanda, güler yüzlü hizmet politikasına her daim bağlı kalacak yeni ekip arkadaşları ile güvenilir kadrosunu genişletmeyi amaçlamaktadır.

Bist Elektrik, herkes için ulaşılabilir kaliteli hizmet anlayışını ürün tedarik süreçlerinde de sürdürmeye devam edecektir.


MİSYONUMUZ

Bist Elektrik kurumsal, çevresel, toplumsal ve bireysel bağlamda herkes için fayda sağlama amacıyla hareket eden çok yönlü bir kuruluş olarak ön plana çıkmaktadır. Minimum enerji harcanması ile maksimum verimin alınmasını hedef edinen firma, enerji verimliliği ilkesine her daim bağlı kalmayı öncelik olarak almaktadır. Bunun yanı sıra, iş güvenliği kurallarını gözeterek hizmetlerine devam etmeyi, aynı zamanda da güler yüzlü çalışanlarının dinamik ve enerjisi yüksek bir ekip ruhunu müşterilerine de yansıtmayı ilke edinmektedir. Ürün ve hizmetlerinin karşı tarafa en verimli şekilde ulaşmasını misyon edinen firma, insan sağlığını öncelemekte ve çevresel duyarlılık bağlamında hizmetlerinde hiçbir canlıya ve ortama zarar vermemeyi hedef edinmektedir.

Sektörde en güvenilir firmalar ile partnerlikler kuran ve iş ilişkilerini etik değerler kapsamında genişleten Bist Elektrik, sektörel konumunu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Bu bağlamda, müşterilerinin kendisine dair duyduğu güveni asla sarsmayacak adımlar atmaya son derecede dikkat etmekte ve sektördeki konumunu daha yükseklere taşıma hedefiyle hareket etmektedir. Bist Elektrik, kaliteli ürün ve nitelikli hizmetleri müşterilerine sunma amacını faaliyetlerinin merkezine almaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR